Milan

Productinformatie

Over Milan

Mooi en vrolijk appartement in Xàbia, Costa Blanca, Spanje met gemeenschappelijk zwembad voor 6 personen. Het appartement is gelegen in een residentiële strandwijk, op 1 km van La Grava, Xàbia strand, en 1 km van de Middellandse Zee, Xàbia.

Het appartement heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers, verdeeld over 2 verdiepingen. De nabijheid van het strand, plaatsen om te winkelen, sportactiviteiten, entertainment faciliteiten, uitgaansgelegenheden, bezienswaardigheden en cultuur maken dit een prima appartement om uw vakantie door te brengen in Spanje met familie of vrienden.

Bekijk ook

Joan Margarit 84 B

Joan Margarit 84 B

€ 3.328 € 1.664
Beschikbaarheid Meer info 50% korting
Els Grecs 21

Els Grecs 21

€ 1.195 € 942
Beschikbaarheid Meer info 21,17% korting
Blanes Playa 2p4p

Blanes Playa 2p4p

€ 1.439 € 798
Beschikbaarheid Meer info 44,54% korting